MB perkamonline.com

taisyklės

Spausdami mygtuką ‘apmokėti’, sutinkate laikytis šių taisyklių:

Elektroninėje parduotuvėje perkamonline.com parduodami virtualūs produktai – failai atsisiųsti, kvietimai į renginius, užsakomi darbai ar rezervuojamas specialistų laikas (organizuojami vizitai).

Parduodamas paslaugas atlieka MB perkamonline.com arba paslaugų teikėjai, su kuriais sudaromos bendradarbiavimo sutartys.

Tiksliai užpildykite elektroninių formų laukus, o ypač – nurodykite teisingą elektroninio pašto adresą. Jūsų įvesti duomenys perkamonline.com sistemoje saugomi pagal privatumo politiką.

Atkreipkite dėmesį, jog kai kuriems užsakymams taikomos individualios paslaugų teikimo ar bendradarbiavimo sutartys, o jose išdėstytos sąlygos turi viršenybę šių taisyklių atžvilgiu – jas praplečia, papildo ir pritaiko konkrečiam poreikiui.

Daugeliu atvejų taikomas išankstinis apmokėjimas, taip sutvirtindamas įsipareigojimų vykdymą.

Pinigų grąžinimas

Pinigai grąžinami tik tokiu atveju, jei dėl to kreiptasi iki tol, kol buvo gautas pirmasis failas (pvz. paprasčiausio teksto pirminis variantas), jeigu nėra aptarta kitaip, remiantis tarpusavio sutartimis. Iš to seka, kad pinigai už skaitmeninius produktus atsisiųsti yra negrąžinami, nes failus galėsite atsisiųsti iš pat pirmo karto.

Pinigai grąžinami už neįvykusius renginius. Registraciją ir apmokėjimą už perkamonline.com organizuojamus renginius atšaukti galima likus ne mažiau vienai dienai iki renginio. Jei keičiasi renginio laikas ar vieta, taip pat galima susigrąžinti pinigus, bet tada panaikinama buvusi registracija. Visuomet stengiamės vietoje pinigų grąžinimo, pasiūlyti adekvačios naudos, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Įmonėms pageidaujant, išrašomos sąskaitos.

Visais rūpimais klausimais drąsiai rašykite labas@perkamonline.com ar kreipkitės tiesiai į projekto vadovą.

Užtikrindami kokybę, stengiamės pozityviai siekti abipusės naudos.